O NÁS
O nás

Naše společnost MALFINI, a.s. se sídlem v Ústí nad Labem je středoevropským lídrem na trhu značkového reklamního textilu a předním dodavatelem v dalších zemích Evropy s důrazem na společenskou odpovědnost. V našem portfoliu naleznete i segment pracovních oděvů. Nabízíme přes 300 různých produktů. Charakter obchodního modelu firmy je výhradní B2B založený na e-shopu, dostatečných skladových zásobách, rychlé logistice a dokonalých zákaznických službách. Jako přední hráč v daném sortimentu se značkami MALFINI®, MALFINI Premium® a Piccolio, který doplňují pracovní oděvy RIMECK® a bezpečnostní obuv společnosti Bata Industrials, působíme již ve 25 evropských zemích. 

Ve společnosti pracuje více jak 320 zaměstnanců. Moderní, plně automatizovaný sklad v Ostravě disponuje kapacitou větší než dvacet pět milionů kusů reklamního textilu. Dodávky na klíčové trhy do okolních států jsou realizovány do 24 hodin. Všechny naše produkty podléhají přísným zkušebním testům a nesou světově uznávanou pečeť kvality OEKO-TEX Standard 100.

Naše společnost se chce aktivně angažovat v boji proti koronaviru a pomoci všemi dostupnými prostředky. Prvním naším krokem byla pomoc státu při realizaci dodávky ochranných pomůcek, především respirátorů FFP2. Díky výborným vztahům s čínskými dodavateli se nám podařilo zajistit objednávku 24 tun zdravotnického materiálu. Pomoc jsme nabídli s ohledem na naši dobrou znalost obchodního prostředí a také díky vlastnictví potřebných certifikátů, vývozních licencí a účtů v dané oblasti. Zaměstnanci firmy pomáhali přímo v Číně koordinovat nejen samotný obchod, ale také technicky zajistili potřebné platby dodavatelům.

V prostorách našeho logistického centra také v současné době vznikají ručně šité roušky, které šijí naše šikovné kolegyně.

Možnost chránit se před nakažením jsme chtěli poskytnout i široké veřejnosti, proto byl během několika málo dnů vytvořen ve spolupráci s Technickou univerzitou Liberec, společností OBROKOV s.r.o a skupinou umělců (např. Barborou Polákovou), unikátní projekt www.rouskylidem.cz, který umožňuje všem občanům České republiky zakoupení ochranných filtrů do šitých roušek, díky kterým se jejich účinnost výrazně zvyšuje a mohou tak chránit nejen své okolí, ale i sami sebe.

Nyní chceme kromě filtrů nabídnout veřejnosti také ochranné roušky a respirátory třídy FFP2, jejichž vysoká účinnost zajistí lepší ochranu pro všechny.

Spolu to zvládneme.

KONTAKTY

MALFINI, a.s.
IČO: 25409727
DIČ: CZ25409

Adresa: Oblouková 391
403 40 Ústí nad Labem

Email: podpora@rouskyadler.cz

Telefon: +420 475 665 520
PO-PÁ - 8:00 - 16:30

M2U4YTY